Servis

Údržba oblečení pro vodní sporty JAMAN liquid lifestyle

Jak správně ošetřovat a prát oblečení

Postupujte vždy podle údajů na všitém štítku. Výrobky můžete vyprat v pračce při teplotě uvedené na štítku produktu a ve zkráceném pracím programu. Na funkční produkty nepoužívejte avivážní prostředky, výrobky před praním nenamáčejte do pracího roztoku.

V případě silnějšího lokálního znečištění (promaštěná vnitřní strana límce, kapuce či manžet rukávů) je vhodné tato místa vyčistit měkkým kartáčem a roztokem vlažné mýdlové vody. Teprve potom celý výrobek vyperte doporučeným způsobem.

Postup při praní membránového oblečení

Doporučujeme praní v některém speciálním pracím prostředku, např. TECH WASH firmy Nikwax. Vždy dodržujte postup stanovený výrobcem pracího prostředku. Výrobek perte samostatně. Do pračky vložte speciální tekuté prášky určené pro membránové materiály a nastavte šetrný program praní s následným odstředěním. Nepoužívejte aviváž, poškodíte tím funkci materiálu.

Použití aviváže. Avivážní prostředky narušují vodoodpudivou úpravu tkaniny. Aviváž se nesmí používat na výrobky s funkcí nepronikavosti, prodyšnosti a větruodolnosti, tedy na technické materiály.

servis.png